Адміністрація

Завідувач СДНЗ №20

Розман Аліса Василівна

Вихователь-методист

   Дремлюга Валентина Луківна

Вихователь – методист

Закорко Інна Іванівна

Вихователь – методист

Жила Марина Василівна

Освіта вища. Кваліфікаційна категорія – спеціаліст «ІІ категорії». У 2010 році закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка за спеціальністю «Соціальний педагог, практичний психолог», а в 2015 році закінчила Глухівський державний педагогічний університет ім.Олександра Довженка за спеціальністю «Дошкільне виховання». В 2013 році нагороджена грамотою Управління освіти і науки Сумської міської ради.

Коротка трудова діяльність: Марина Василівна з 2009 року працює на посаді вихователя, а з 2013 – на посаді вихователь – методист в Сумському спеціальному дошкільному навчальному закладі №20 «Посмішка» зарекомендувала як знаючий, ініціативний, творчий педагог. Досконало володіє ефективними формами, методами виховання й навчання дітей, проявляє високий рівень професіоналізму, творчості, забезпечує результативність і якість своєї праці та колективу. У своїй роботі широко використовує ІКТ технології.

Завгосп
Кабанець Галина Миколаївна

Досвідчений працівник, керує господарською діяльністю дошкільного навчального закладу.Відповідальна, відзначається високою культурою, моральними якостями. Забезпечує створені належні умови для всебічного повноцінного розвитку та комфортного перебування дітей.

Головний бухгалтер

Сєробаба Ольга Василівна

 

Діловод
Тіщенко Галина Сергіївна