Статьи автора

Розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації «Про видачу ліцензій на освітню діяльність закладів освіти»

Розпорядження про видачу ліцензій-1_copy

Тематичні дні в закладі

День гудзиків День української писемності та мови Міжнародний день толерантності Міжнародний день телебачення День Миколая Всесвітній день тварин Всесвітній день снігу День обіймів День котиків Всесвітній день сну Всесвітній день води Всесвітній день театру Міжнародний день сім»ї    

Залучення батьків до освітнього процесу

Наші досягнення

Упродовж 2018-2019 навчального року педагоги закладу постійно перебували у творчому пошуку, удосконалювали фахові знання шляхом сучасної самоосвіти.Були постійними активними учасниками обласних , Всеукраїнских та Міжнародних фестивалів, науково-практичних конференцій, міських конкурсах та виставках. .

(Нет названия)

Шановні гості, мами та батьки! Почнеться скоро урочисте свято: Вчорашні немовлята, дошкільнята Сьогодні — дитсадка випускники! 30.05.2019р                  Група № 9 — 9.30 год. Група № 10- 11.00 год. 31.05.2019р Група № 4 — 9.30 год. Група № 6- 11.00 год.  

Група № 10 «Всезнайки»

ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)

Закон щодо протидії булінгу № 2657-VIII   В закладі були проведені заходи, щодо протидії булінгу з усіма учасниками освітнього процесу. Цікавим та результативним став психологічний тренінг «Стоп булінг» (батьки-дитина-педагог)

Порядок зарахування дітей до інклюзивних та спеціальних груп закладів дошкільної освіти

1_9-235-Sodo-poradku-zarahuvanna-ditej-do-inkluzivnih-ta-specialnih-grup-ZDO

«Безпека в закладі освіти»

Шановні батьки та користувачі сайту! Пропонуємо вашій увазі дуже важливу в житті кожної людини інформацію, яка допоможе Вам бути ширше обізнаними з правилами безпечної життєвої поведінки. Дана інформація, яка розміщена на Веб-сайті child.mns.gov.ua додадуть Вам знань та впевненості у компетентності з правил пожежної безпеки, дорожнього руху, поведінки з вибухонебезпечними предметами, з чужими людьми, з правил …

Читати далі

Тиждень безпеки дитини (13.05-17.05.2019)

Народна мудрість говорить: «Немає нічого дорожчого за життя і здоров’я людини». Отож важливою залишається проблема профілактичної роботи щодо формування навичок безпечної життєдіяльності. Тому виникає необхідність, починаючи з дошкільного віку, навчати дітей свідомо ставитися до свого здоров’я, особистої безпеки та безпеки навколишніх.Дуже цікаво і корисно в «Посмішці» пройшов «Тиждень безпеки дитини».Бережіть себе і своїх рідних!